valid CSS obr valid HTML 4.01 obr valid XHTML 1.0 Strict! obr valid RSS

www.MARTIN-KLOUBEK.cz

Webový programátor HTML, PHP, MYSQL

sipka INDEX  sipka REFERENCE  sipka KONTAKT  sipka SPOLUPRÁCE  sipka PRONÁJEM AV TECHNIKY  sipka Popelky.cz  sipka RSS(XML)


Spolupráce

Internetové stránkyVítáme Vás na prezentačních stránkách. A co zde naleznete? V rozdělených sekcích několik informací o firmě, reference, novinky, které se připravují a samozřejmě kontakty. Služby nabízíme v těchto programovacích jazycích a standardech. Vytvoříme pro vás internetové stránky v PHP, HTML, CSS, Javascriptu, XML, Wapu a za podpory MySQL a dodržení standartu W3C. Vyrobíme na míru interní databázové systémy, redaKční systémy, on-line obchody a další běžné produkty.

Při tvorbě jednotlivých projektů spolupracuji s několika specialisty v oborech, jako je marketing či grafika. Díky této spolupráci vznikají mnohem kvalitnější práce , nežli by vykonávala tuto činnost pouze jedna osoba.

U prací pro odborné firmy, vždy hledím na několik nejdůležitějších faktorů. Dodržení termínů, pravidelné poskytování informací o vývoji projektu, možnost v průběhu vývoje testovat jednotlivé části projektu a tím ihned reaguji na případné návrhy změn ze strany klienta či odborné firmy.
Výsledný produkt je vždy prezentován pouze pod hlavičkou odborné firmy.

Obsah prací se liší u firem různě, některé firmy poskytují základní grafické rozhraní včetně HMTL verze a zde se do připraveného návrhu doplňují dynamické prvky. Také je možno celý projekt vytvořit včetně grafického návrhu.

Součástí každého systému obsahující dynamické prvky, je i administrace pro klienta v takovém rozsahu, jakém určí odborná firma. Běžná je správa všeho textu na stránkách, administrace menu, on-line obchodu, databáze klientů,správa zasílání emailů (mailing) ale i třeba interní databázový systém pro marketingové účely, vícenásobné administrátorské přístupy, dělení práv dle přístupu, zobrazování grafů a další záležitosti, které asi odborné firmě zde není nutno vysvětlovat.

Cenová hladina se u těchto projektů pro odborné firmy se sice pohybuje od nabídky k nabídce, ale pro představu alespoň krátce (dovoluji si upozornit, že ceny jsou určeny pro odborné firmy ke dlouhodobé spolupráci.):

Částečné úpravy ve stávajících stránkách je možno počítat na 350,- Kč á stránka (bráno jako průměr, některá je složitější jiná méně)

Jednoduché dynamické stránky s grafikou (administrace textu, formulář email, anketa)......... 4 - 9.000,- Kč

Dynamické stránky s dodanými podklady v HTML verzi
(např. výroba on-line obchod, formuláře, administrace, anketa, statistika, apod.)......... 8 - 19.000,- Kč

Kompletní dynamické stránky včetně výroby grafických návrhů......... 10 - 28.000,- Kč

Interní databázové systémy závisí od složitosti projektu......... 5 - 50.000,- Kč

Tyto ceny jsou pouze orientační, záleží na vzájemné spolupráci (dohodě) s konkrétní firmou.
Záměrně zde nejsou ceny za obrázek, hodinová práce, apod., nepovažuji to za vhodnou cenovou kalkulaci. Zásadně se držím dohody cena za projekt-termín.

Pokud tedy potřebujete do svého projektu zahrnout pomoc v oblasti programování neváhejte a napište, rád se domluvím na případné spolupráci i když preferuji spíše dlouhodobou spolupráci avšak ani ojedinělý projekt není výjimkou.

Prosazuji slušnost při jednání a ochotu při samotné práci na projektu. K nejvyšším zásadám patří dodržení termínu zakázky a měnit v průběhu projektu návrhy dle připomínek vůči možnostem.
Na druhou stranu očekám dobrou platební morálku.

Kontakt


Martin Kloubek, Řež 31, Husinec - Řež, 250 68

obr E-mail: martin.kloubek@centrum.cz

obr SKYPE: martin.kloubek

obr Tel: 602 939 860
Martin Kloubek - Programátor HTML,programátor PHP,CSS,MySQL,WAP,WML,W3C,Tvorba stránek
Valid CSS! Valid HTML 4.01! Valid XHTML 1.0! Valid RSS feed. [Valid RSS]

Pronájem konferenční techniky | Pronájem plachetnic | Popelky cz | Květinářství | Programátor PHP HTML |


© Martin Kloubek - Programátor HTML,programátor PHP