valid CSS obr valid HTML 4.01 obr valid XHTML 1.0 Strict! obr valid RSS

www.MARTIN-KLOUBEK.cz

Webový programátor HTML, PHP, MYSQL

sipka INDEX  sipka REFERENCE  sipka KONTAKT  sipka SPOLUPRÁCE  sipka PRONÁJEM AV TECHNIKY  sipka RSS(XML)

Kvalitní hosting za skvělou cenu. Ano zde.

Spolupráce

Internetové stránkyVítáme Vás na prezentačních stránkách. A co zde naleznete? V rozdělených sekcích několik informací o firmě, reference, novinky, které se připravují a samozřejmě kontakty. Služby nabízíme v těchto programovacích jazycích a standardech. Vytvoříme pro vás internetové stránky v PHP, HTML, CSS, Javascriptu, XML, Wapu a za podpory MySQL a dodržení standartu W3C. Vyrobíme na míru interní databázové systémy, redaKční systémy, on-line obchody a další běžné produkty.

Při tvorbě jednotlivých projektů spolupracuji s několika specialisty v oborech, jako je marketing či grafika. Díky této spolupráci vznikají mnohem kvalitnější práce , nežli by vykonávala tuto činnost pouze jedna osoba.

U prací pro odborné firmy, vždy hledím na několik nejdůležitějších faktorů. Dodržení termínů, pravidelné poskytování informací o vývoji projektu, možnost v průběhu vývoje testovat jednotlivé části projektu a tím ihned reaguji na případné návrhy změn ze strany klienta či odborné firmy.
Výsledný produkt je vždy prezentován pouze pod hlavičkou odborné firmy.

Obsah prací se liší u firem různě, některé firmy poskytují základní grafické rozhraní včetně HMTL verze a zde se do připraveného návrhu doplňují dynamické prvky. Také je možno celý projekt vytvořit včetně grafického návrhu.

Součástí každého systému obsahující dynamické prvky, je i administrace pro klienta v takovém rozsahu, jakém určí odborná firma. Běžná je správa všeho textu na stránkách, administrace menu, on-line obchodu, databáze klientů,správa zasílání emailů (mailing) ale i třeba interní databázový systém pro marketingové účely, vícenásobné administrátorské přístupy, dělení práv dle přístupu, zobrazování grafů a další záležitosti, které asi odborné firmě zde není nutno vysvětlovat.

Cenová hladina se u těchto projektů pro odborné firmy se sice pohybuje od nabídky k nabídce, ale pro představu alespoň krátce (dovoluji si upozornit, že ceny jsou určeny pro odborné firmy ke dlouhodobé spolupráci.):

Částečné úpravy ve stávajících stránkách je možno počítat na 350,- Kč á stránka (bráno jako průměr, některá je složitější jiná méně)

Jednoduché dynamické stránky s grafikou (administrace textu, formulář email, anketa)......... 4 - 9.000,- Kč

Dynamické stránky s dodanými podklady v HTML verzi
(např. výroba on-line obchod, formuláře, administrace, anketa, statistika, apod.)......... 8 - 19.000,- Kč

Kompletní dynamické stránky včetně výroby grafických návrhů......... 10 - 28.000,- Kč

Interní databázové systémy závisí od složitosti projektu......... 5 - 50.000,- Kč

Tyto ceny jsou pouze orientační, záleží na vzájemné spolupráci (dohodě) s konkrétní firmou.
Záměrně zde nejsou ceny za obrázek, hodinová práce, apod., nepovažuji to za vhodnou cenovou kalkulaci. Zásadně se držím dohody cena za projekt-termín.

Pokud tedy potřebujete do svého projektu zahrnout pomoc v oblasti programování neváhejte a napište, rád se domluvím na případné spolupráci i když preferuji spíše dlouhodobou spolupráci avšak ani ojedinělý projekt není výjimkou.

Prosazuji slušnost při jednání a ochotu při samotné práci na projektu. K nejvyšším zásadám patří dodržení termínu zakázky a měnit v průběhu projektu návrhy dle připomínek vůči možnostem.
Na druhou stranu očekám dobrou platební morálku.

Kontakt


Martin Kloubek, Řež 31, Husinec - Řež, 250 68

obr E-mail: martin.kloubek@centrum.cz

obr SKYPE: martin.kloubek

obr Tel: 602 939 860
Martin Kloubek - Programátor HTML,programátor PHP,CSS,MySQL,WAP,WML,W3C,Tvorba stránek
Valid CSS! Valid HTML 4.01! Valid XHTML 1.0! Valid RSS feed. [Valid RSS]

Pronájem konferenční techniky | Pronájem plachetnic | Slapy Marine, kotvení lodí s barem a půjčovnou šlapadel na Slapech | Květinářství | Telekomunikační a datové služby | Airsoft- zbraně | Programátor PHP HTML | Kytice online | Net4Home |


© Martin Kloubek - Programátor HTML,programátor PHP