valid CSS obr valid HTML 4.01 obr valid XHTML 1.0 Strict! obr valid RSS

www.MARTIN-KLOUBEK.cz

Webový programátor HTML, PHP, MYSQL

sipka INDEX  sipka REFERENCE  sipka KONTAKT  sipka SPOLUPRÁCE  sipka PRONÁJEM AV TECHNIKY  sipka Popelky.cz  sipka RSS(XML)


Kontakt

Internetové stránky Předně bych se chtěl omluvit od roku 2010 jsem po cévní mozkové příhodě v plném invalidním důchodu. Stránky neruším jelikož po 15 leté praxi jsem si vytvořil značné reference - kontakty.Jistě spousta webů byla již nahrazena novými, proto je zde ani nadále neprezentuji a pokouším se tu udržet pouze ty které vznikly za mé pomoci a zatím zůstali stejné. Omluvte i mojí gramatiku děkuji Kloubek

Jmenuji se Martin Kloubek, je mně něco přes 40 let a bydlím kousek od Prahy, věnuji se speciálně programování PHP ve spojení s MySQL databází zhruba 15 rok. Od roku 2003 jsem začal pracovat externě pro firmu se specializací na tvorbu internetových aplikací. V současné době spravuji portál Společnosti instrumentářek a pracuji externě pro několik specializovaných firem, které se zaobírají bud přímo nebo nepřímo nabídkou webových aplikací či interních databázových systémů. U všech firem pracuji jako programátor složitějších aplikací jako jsou databázové systémy, on-line obchody či redakční systémy. Jsem schopen pracovat s HTML, XHTML,PHP, MySQL, Javascript. Spolupracuji také s profesionální grafickým studiem a díky těmto kooperacím se zvyšuje kvalita dodávaných produktů.
Pokud máte zájem o další bližší informace nebo potřebujete vytvořit profesionální stránky či pouze zprovoznit Váš grafický návrh pro Vaši firmu, osobu, společnost neváhejte a napište nebo zavolejte, rád zodpovím jakékoliv dotazy a vytvořím požadovaný projekt.

Kontaktní informace

Martin Kloubek,Hlavní č.p.31- Řež, Husinec - Řež, 250 68
Prosím preferuji e-mail popřípadě telefon!

obr E-mail: martin.kloubek [to] centrum.cz
(nejde kliknou kvůli robotům hledající emailové adresy a zasílající nevyžádanou poštu)

obr ICQ: 329 498 539

obrSKYPE: martin.kloubek

obr Tel: 602 939 860

Formulář

Jméno:
E-mail:  
Anti spamová zpráva.
Zpráva:
Martin Kloubek - Programátor HTML,programátor PHP,CSS,MySQL,WAP,WML,W3C,Tvorba stránek
Valid CSS! Valid HTML 4.01! Valid XHTML 1.0! Valid RSS feed. [Valid RSS]

Pronájem konferenční techniky | Pronájem plachetnic | Popelky cz | Květinářství | Programátor PHP HTML |


© Martin Kloubek - Programátor HTML,programátor PHP