valid CSS obr valid HTML 4.01 obr valid XHTML 1.0 Strict! obr valid RSS

www.MARTIN-KLOUBEK.cz

Webový programátor HTML, PHP, MYSQL

sipka INDEX  sipka REFERENCE  sipka KONTAKT  sipka SPOLUPRÁCE  sipka PRONÁJEM AV TECHNIKY  sipka Popelky.cz  sipka RSS(XML)


Naše konferenční služby

 

A-TechService nabízí k zapůjčení techniku na konference, prezentace a společenské akce. Výhoda nákupu od pronájmu ozvučení, mikrofonů, projektoru nebo obrazovek je nezávislost na dalších službách, ekonomičtější řešení. Opak je ale pravdou. Nároky na kvalitu a rychlí vývoj prezentační techniky Vás donutí do nových investic, kterých bude přibývat. Nabízíme Vám bez starostí pronájem ozvučení nejen pro velké konference ale i pro malé prezentace s mikrofony řízenými mixážním pultem, mikrofony do pronájmu nabízíme celou škálu, konferenční mikrofony pro předsednictvo, plénum nebo na řečnický pult, bezdrátový do ruky mikrofony (hand), bodypacku s náhavním mikrofonem (head) nebo klopového mikrofonu pro přednášejícího nebo na dotazy do pléna, velkoplošnou projekci na projekční plátno za využití projektoru se zpětnou, přední nebo ultra ktákou projekcí s náhledem na velkoplošné obrazovky usazené ve stojanu s obrazem v rovni očí nebo na zem. Na konferenci vedeme prezentaci z PC, ani na to jsme neopomněly pronájmem notebooků v sekci pronájem výpočetní techniky, kde najdete i laserové tiskárny, multifunkce s skenerem, kopírkou a tiskem v jednom. K projekcím je vhodné využít pronájmu prezentéru (ovladače prezentací) nebo laserového ukazovátka. Disponujeme pronájmem kamery. Kamery k video záznamu nebo přenosu obrazu (streamiingu). Ke kvalitnímu videozáznamu nesmíme opomenout pronájem vhodného osvětlení (pronájem světel). Pronájmem řečnického pultu do dodáte konferenci na významnosti, důležitosti. Pokud chcete využít během konference výstavku s postery (plakáty), zde máme v nabídce pronájem výstavních stojanů (panelů) a to ve dvou provedení. Do sekce tabulí mžeme ještě doporučit pronájem flipchártu včetně bloku a fix. K veškeré technice máme i potřebnou kabeláž. Nemáte možnost připojení do elektrické sítě k napájení pronajaté nebo vlastní techniky, ani v tomto případě máme řešení, pronájmem elektrocentrály (agregátu). Konferenci Vám technicky zajistíme i na poli. Veškerou prezentační techniku samozřejmě umíme nainstalovat ale také i obsluhovat.


Martin Kloubek - Programátor HTML,programátor PHP,CSS,MySQL,WAP,WML,W3C,Tvorba stránek
Valid CSS! Valid HTML 4.01! Valid XHTML 1.0! Valid RSS feed. [Valid RSS]

Pronájem konferenční techniky | Pronájem plachetnic | Slapy Marine, kotvení lodí s barem a půjčovnou šlapadel na Slapech | Květinářství | Programátor PHP HTML |


© Martin Kloubek - Programátor HTML,programátor PHP