Kotvení lodí Slapy, půjčovna motorových člunů, šlapadel a paddleboardů s barem na vodě

Slapy Marine

O nás

Slapy Marine se nachází na Vltavské kaskádě Slapské nádrže. Je součástí střediska Autokempu Slapy Skalice a zároveň nejbližší ležící letní destinací Slapského jezera, od Prahy, vzdálené jen 32 km. Slapská přehrada představuje množství romantických zátok a nespočet krásných přírodních scenerií. Svou polohou disponuje panoramatickým výhledem na vodní nádrž Slapy. Můžete zde strávit příjemné dny Vaší dovolené nebo přijet jen na výlet přímo k vodě, jejíž kvalitu sleduje Krajská hygienická stanice Středočeského kraje která podává informace o aktuálním stavu kvality vody ke koupání. Bonusem této lokality je skutečnost, že zde nebyla více jak 30 let zjištěna špatná kvalita vody ke koupání. Čekají Vás dny odpočinku ale i se sportovního využití.

Slapy Marine Vám nabízí:

Slapy Marine

Slapy Marine se nachází na Vltavské kaskádě Slapské nádrže. Je součástí střediska Autokempu Slapy Skalice a zároveň nejbližší ležící letní destinací Slapského jezera, od Prahy, vzdálené jen 32 km. Provozujeme zde celosezónní kotvení lodí (Marinu) s barem na vodě a koupáním, půjčovnu motorových člunů bez nutnosti VPM (řidičské oprávnění), moderních vodních šlapadel a lodí.

Více informací  

Kotvení lodí

Slapy Marine na Skalici umožňuje mnohaleté cenově příznivé kotviště. Místo se nachází v prosluněném místě Slap, nikoli ve stínu lesa. Nabízíme pohodlné kotvení lodí a vodních skůtrů v Marině jen 32 km od Prahy. K zakotvení možno využít k vyvazování lodě mooring . Můžeme ukotvit loď až do délky 11 m. Hloubka v přístavišti pro kotvení je od 2m a více. Pro zakotvení na určité místo zohledňujeme všechny parametry Vaší lodě, možnosti Mariny, tak aby naši klienti byli maximálně spokojeni

Více informací  

Půjčovna lodí

Půjčovna Slapy Marine, kde Vám zapůjčuje vodní šlapadla, Paddleboardy a motorové čluny s více jak desetiletou tradicí. Jako první na Slapech jsme zřídily v roce 2007 půjčovnu motorových člunů bez nutnosti oprávnění k řízení těchto člunů. Zkušenosti které jsme získali zvýšily naší profesionalitu v tomto oboru, tak i kvalitu služeb. Slapy Marine je nejbližším položeným sportovním střediskem od Prahy. Rádi Vás přivítáme a postaráme se o Vás.

Více informací  

BAR přímo na vodě

Slapy Marine Vám nabízí posezení v baru a to přímo na vodě. Nabízíme nealkoholické i alkoholické nápoje a malé občerstvení, naši hosté mají i možnost využít zdarma WiFi připojení k internetu. Již 10 let zde točíme pivo Pilsner Urquell 12° a Gambrinus 11° Excelent nepasterizované. Pro děti točená malinovka nebo balené nealkoholické nápoje. U nás dostanete i opravdovou kávu expresso, latte macchiato či letní míchané nápoje a jiné.

Více informací  

Půjčovna lodí Slapy

 
Půjčovna šlapadel Slapy Marine
Půjčovna šlapadel Slapy Marine
Čluny Slapy Marine - půjčovna
Čluny Slapy Marine - půjčovna
Půjčovna Paddleboard Slapy
Půjčovna Paddleboard Slapy

Otevírací doba Půjčovny Slapy Marine :

Duben - víkendový provoz a svátky (pátek odpoledne až neděle odpoledne)

Květen - víkendový provoz a svátky (pátek odpoledne až neděle odpoledne)

Červen - každodenní provoz od 9.00 hod do 19.00 hod

Červenec - každodenní provoz od 9.00 hod do 20.00 hod

Srpen - každodenní provoz od 9.00 hod do 20.00 hod

Září - víkendový provoz a svátky (pátek odpoledne až neděle odpoledne)

 

     
On line rezervace / rezervaci držíme max. 10 minut
Motorové čluny, Paddleboard a moderní vodní šlapadla popis cena obsazení Rezervovat

 

Člun s motorem 5 Hp

půjčení 500 Kč 1 hodina

bez VMP

(bez řidičského průkazu)

Vratná kauce

2000 Kč

max. počet osob 4-5 + dítě rezervace

   Moderní vodní Šlapadlo

půjčení 200 Kč 1 hodina

Vratná kauce

500 Kč

max. počet osob 4 rezervace
Půjčovna Slapy Marine - paddleboard

Paddleboard

půjčení 180 Kč 1 hodina

Vratná kauce

1000 Kč

max. počet osob 2 rezervace
 
Vodní šlapadla Slapy Marine - půjčovna
Vodní šlapadla Slapy Marine - půjčovna
Půjčovna člun Slapy Marine
Půjčovna člunů Slapy Marine
 
Slapy Marine - půjčovna člunu
Slapy Marine - půjčovna člunu